TAJNA VINOVE LOZE
Subotica-Palić-vinarija Zvonko Bogdan
Termin 11.10.2025
Program putovanja:
Sastanak u 07:30h, a polazak u 08:00h parking železničke stanice. Vožnja ka Subotici preko Novog Sada uz kraću usputnu pauzu.
Dolazak u Suboticu oko 11:30h. Subotica nosi titulu ,, Biser Severa’’. Sledi razgledanje grada sa vodičem, šetnja korzom, Obilazak gradskih trgova uz priču o Gradskoj kući, Narodnom pozorištu, Biblioteci, Sinagogi/druga najveća sinagoga na svetu/, o caru Jovanu Nenadu. Nakon razgledanja slobodno vreme, jedan sat.
Nastavak puta ka Paliću koji je od Subotice udaljen 7 km. To je najveće prirodno jezero u Srbiji, pominje se prvi put kao Pali u spisima iz 15. veka.
Posle šetnje i uživanja kraj jezera odlazak do vinarije Zvonko Bogdan. Obilazak vinarije, degustacija 3 vrste vina (uz doplatu na licu mesta) i ručak na Salašu vinarije udaljen 5km.
Nakon obilaska i ručka polazak za Loznicu. Dolazak u večernjim satima.
Cena: 7.890 RSD
Aranžman obuhvata:
-prevoz turističkim autobusom
-troškove organizacije
-usluge vodiča
- ručak na salašu vinarije Zvonko Bogdan
Aranzamn ne obuhvata :
-Degustaciju vina
Standard 1 350 rsd
Premium 1 800 rsd
Lux 2 200 rsd
Način plaćanja:
Gotovinski 50% prilikom rezervacije, ostatask 7 dana pre početka putovanja.
Napomena: Redosled sedenja u autobusu se pravi prema datuma prijave. Putnici vode računa o svojim putnim ispravama, novcu, stvarima u toku trajanja aranžmana, agencija ne snosi odgovornost u slučaju krađe ili gubitka.
ARANŽMAN JE RAĐEN NA BAZI MINIMUM 35 PUTNIKA.
U slučaju nedovoljnog broja prijavljenih putnika, krajnji rok za obavestenje o otkazu aranžmana je najkasnije 5 dana pre datuma polaska. Organizator putovanja zadržava pravo izmene redosleda pojedinih sadržaja programa, usled nepredviđenih okolnosti npr. gužve u saobraćaju ili zatvaranje nekog lokaliteta predviđenog za obilazak. Za sve informacije izdate usmenim putem, agencija ne snosi odgovornost. Jedino je validan pisani program putovanja dobijen u agenciji. Agencija ne snosi odgovornost za nepredviđene okolnosti na putu i eventualno kašnjenje. Molimo putnike da 48h pred put pozovu agenciju radi potvrde mesta i vremena polaska.